Blog
Místo pro zápisky ze života

Máme nové stránky !


Jak už to tak v životě bývá, občas máte pocit, že to, co jste vymysleli je fajn, funguje to a není potřeba nic měnit.

A pak vám najednou někdo řekne: “To je web s články o psech?”

Cože? To si někdo myslí o mém eshopu? :( A jste smutní. Pak se kouknete se na web najednou jinak. Aha, je potřeba s tím něco udělat, aby eshop nevypadal jako hrnečku vař. Aby se zákazníkům dobře nakupovalo. A tak jsem začala vymýšlet, vytvářet a ladit a nyní se konečně můžete brouzdat novýma stránkama podle toho, co zrovna hledáte.

Takže dobrý den a vítejte na neztratimse.cz :-) Jmenuji se Věrka Pisárová a ráda bych Vás přivítala na našem webu, který v poslední dnech dostal nový kabátek. Píšu si s Vámi, když si objednáte obojek, pelíšek nebo cokoliv dalšího. Budu pro Vás také psát blog, kde se dozvíte o tom, jaké jsou naše výrobky, něco o mně a mých čtyřnohých holkách - Táji, Tiffany a Medušce. Uvidíte je také na webu a v galerii jako modelky. Jsou to moje zvířátka, které první zkouší naše výrobky :-) Podělím se s Vámi o zážitky z útulku, ze psích akcí, veterinárních ordinací i našeho programu, který byl zaměřený na prevenci poranění způsobených psem. Naťukneme i oblíbené téma krmení a další a další a další… Ráda fotím, takže občas bude článek o focení, fotkách, psích fotomodelech a jak na ně :) Život se psy přináší každý den nové a nezapomenutelné chvíle a budu ráda, když se s námi o ně podělíte i Vy. Na podzim chystáme velkou soutěž a naši oblíbenou akci :) Doufám, že se Vám bude na novém webu líbit a kdybyste mi chtěli cokoliv říct, stačí napsat nebo zavolat.

Hezký zbytek léta :) Věrka

 

Odkazy
© 2010 - 2014. Provozovatel eshopu: 4dox Rychlý kontakt: info@neztratimse.cz | 774 117 093
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace