Proč my?
Proč nakoupit zrovna u nás?

Proč my?

Na první pohled jsou všechny obojky krásné. Na druhý už je vidět rozdíl.

Bezpečnost a pohodlí Vašeho psa je pro nás nejdůležitější. U nás není obojek jen kus sešitého nylonu, ale funkční výrobek, který bude i ochranou vašeho psa.

Budete mít jistotu, že ho udrží, když se stane nečekaná situace. A víte, že jste udělali maximum pro to, aby se dostal domů v případě zaběhnutí.


Rychlá cesta domů

Telefonní číslo vyšité na obojku je prokazetelně nejrychlejší cesta domů. Pes se vyhne odchytu a cestě do útulku pro přečtení čipu nebo tetovacího čísla. Jeho rychlým návratem k Vám ušetříte nejen starosti, ale i nemalé finanční náklady. A pejskovi ohromné množství stresu a strachu.

11 let práce v brněnském útulku mi ukázalo spoustu situací, které se mohou v životě stát.
Dohledat majitele byla občas práce pro tým zkušených detektivů


Kvalita v první řádě

Obojky, postroje i vodítka nabízíme s polstrováním. Ochrání srst a kůži vašeho psa i vaši ruku před odřením.

Popruh je vyrobený na zakázku v ČR z polypropylenu a je tkaný z 282 nití. Jeho tloušťka je 1,6 mm a pevnost v tahu 1682 kilogramů. Vybrat si můžete z 11 barev.

Profesionální šicí stroj zajistí, že se obojek nepřetrhne, nerozpáře a ani nepraskne. Používáme speciální bezepčnostní ploché švy s automatickým zapošíváním. Sponu tak drží 100 - 200 plochých stehů. Díky nitím odolným UV záření a testací v tahu se steh nevypáře a výšivka nevybledne. Praktičnost a funkčnost je pro nás stejně důležitá jako kvalitní zpracování. Pěkný vzhled obojku vydrží několik let při každodením používání.

K polstrování používáme podšívku voděodolnou, softshellovou, mikrovlákno nebo suede. Sami si sestavíte barevnou kombinaci obojku, která se Vám líbí a bude pejskovi slušet.

Všechny výrobky jsou šity ručně na zakázku, proto je i delší dodací lhůta - přibližně 2-3 týdny. Můžeme tak každé objednávce věnovat patřičnou péči. A protože náš stroj umí nejen výšivku jména a telefonu, rádi pro vás vyšijeme obrázek nebo tlapky i na oblečení. Bunda, tričko, mikina nebo pamlskovník vám bude ladit s obojkem.


Nejsme jenom e-shop

S našimi výrobky dostáváte osobní přístup i zájem o Vás a Vašeho miláčka.
Do každého dáváme kousek naší lásky k práci, která je i našim koníčkem.

Nejsme jen eshop, ale máme psy rádi, známe je a žijeme s nimi. Jdou s námi naší životní cestou.

Za tým neztratimse.cz
Věrka

Odkazy
© 2010 - 2014. Provozovatel eshopu: 4dox Rychlý kontakt: info@neztratimse.cz | 774 117 093
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace