Doporučte nás

Předejte slevový kupón svým známým, či kamarádům !

 

Oni získají jednorázovou slevu 5% na první nákup u nás, a vás budeme odměňovat věrnostními body "doxy", které můžete kdykoli v budoucnu při svém nákupu proměnit na slevu nebo výrobky zdarma.

 

Z celkové hodnoty každého nákupu, který realizoval Váš známý, získáte doxy v poměru 40 Kč = 1 doxy. ( a to opakovaně, tedy za každý nákup Vašeho známého). Co jsou to doxy, se můžete dočíst zde. Sběr doxy tímto způsobem je časově neomezený. Takže Vy ani nemusíte nic nakupovat, pokud nakoupí Vaši známí, kterým jste předali slevový kupon. Na Váš účet tedy budou stále nabíhat doxy. Provázání s Vašimi známými do našeho systému se provede tím, že nový zákazník zadá do objednávkového systému kód na slevu 5 %. Systém z tohoto kódu automaticky zjistí, že je to zákazník, kterému jste doporučili náš web právě Vy. Od této chvíle bude na Vás neustále navázán a bude Vám na Vaše konto "posílat" doxy ze svých nákupů.

 

Kde slevový kupón pro své známé získáte?


1. slevové kupóny vám zasíláme  s vašimi výrobky (platí pro výrobky, zaslané od 10.3. 2012)

2. slevový kupón pro Vaše známé je možno  vytisknout přímo z webu e-shopu a to ze zákaznického profilu, na nějž se dostanete po příhlášení v horní části stránky. Tato funkce bude dostupná od 10. 3. 2012 


Slevové kupóny jsou určeny pouze pro nové zákazníky, současný zákazník je uplatnit nemůže. Pro stávající zákazníky je odměnou bodový program.


Příklad

 

Doporučíte náš eshop sousedovi a čtyřem kamarádům. Ti u nás během roku nakoupí výrobky za 8000 Kč, za což získáte odměnu 200 doxy.  Za další aktivity na webu neztratimse.cz získáte 100 doxy, čímž se dostáváte na slevu 300 Kč. Náš e-shop se neomezuje jen na psí výrobky, ale prodáváme  také trička, deky, polštáře, či mikiny s výšivkou, takže se nemusíte spoléhat jen na obojky, postroj, vodítka, či pelíšky, ale slevu můžete nabídnout i lidem, kteří pejska nemají.

Odkazy
© 2010 - 2014. Provozovatel eshopu: 4dox Rychlý kontakt: info@neztratimse.cz | 774 117 093
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace