Obchodní podmínky

1. Základní údaje


Dodavatel
Firma: Martin Dušek
Adresa: Dolní cesta 302
561 51 Letohrad
IČ: 87426587
CZ7604033690

(dále jen "dodavatel")Telefon: +420 774 117 093
Email: objednavky@neztratimse.cz


Na emaily odpovídáme zpravidla ve lhůtě do 24 hodin, nejdéle však do 3 dnů


Číslo účtu pro bezhotovostní platby - Česká republika: 2000099476/2010 , Fio banka a.s.


Číslo účtu pro bezhotovostní platby - Slovenská republika: 2000099476/8330 , FIO banka a.s.


Komunikace mezi dodavatelem a zákazníkem je uskutečňována elektronickou poštou, pokud se strany nedohodnou jinak.2. Objednávka zboží

Veškeré zboží na stránkách www.neztratimse.cz je vyráběno na zakázku až poté, co dodavatel obdrží platbu na účet. Dodavatel tedy nezaručuje okamžitou dostupnost. Zboží bude vyrobeno a zasláno v dodací lhůtě 14-30 dnů, v závislosti na typu zboží.

K objednání zákazník vybere zboží, řádně vyplní objednávkový formulář a objednávku odešle. Odeslaná objednávka zboží je návrhem na uzavření kupní smlouvy.  Před odesláním objednávky bude vypočtena celková cena za zboží včetně souvisejících poplatků, a zákazník bude vyzván k jejich odsouhlasení.

Ceny zboží jsou platné v momentě uskutečnění objednávky.

Po vytvoření (odeslání) objednávky zákazník obdrží automatickou odpověď prostřednictvím elektronické pošty, která obsahuje informaci o úspěšném přijetí, způsobu naší další komunikace a přesné specifikaci objednaného zboží včetně cen. Potvrzení objednávky je uskutečněno až po telefonickém nebo e-mailovém potvrzení objednávky zaměstnancem.

3. Zrušení objednávky

Zákazník i dodavatel mohou bez udání důvodu zrušit objednávku zákazníka až do potvrzení objednávky dodavatelem. Pokud zruší objednávku dodavatel, zpravidla uvede důvod, proč není možné objednávku potvrdit. Zrušení objednávky po okamžiku uzavření kupní smlouvy je možné jen po předchozí dohodě dodavatele a zákazníka, a za podmínek, které si vzájemně sjednají.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, je nutno zboží uhradit předem a to na bankovní účet, který bude zaslán v potvrzení objednávky.

4.  Zaslání zboží

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty, ovšem po předchozí dohodě je možno zboží převzít osobně v Letohradě nebo v Brně. V takovém případě neplatí zákazník poštovné.

Objednané zboží je zasíláno v co nejkratší době, obvykle do 14-30 dnů od přijetí platby na účet. Takto dlouhá dodací lhůta je způsobena tím, že každý výrobek je originál, šitý na míru a musí se po přijetí platby na účet teprve vyrobit.

Doporučujeme prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, doporučujeme sepsat za přítomnosti pracovníka České pošty záznam o poškození zásilky, usnadní to případnou reklamaci. Podepsáním přepravního listu přepravci zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. Proto raději před podpisem pečlivě zkontrolujte obal.

Poštovné a balné činí:

- dodání Česká republika
79 Kč Česká pošta

135 Kč DPD


135 Kč na matrace DPD
Při objednávce nad 1800 kč je poštovné zdarma.


- dodání Slovenská republika
145 Kč Česká pošta
250 Kč DPD
250 Kč matrace DPD
Matrace posíláme pouze přepravní službou DPD.


Možno platit v EUR.

Samozřejmě v případě objednávky více položek se poštovné již nenavyšuje.


5. Osobní odběr zboží

Osobní odběr zboží je možný jen po předchozí domluvě v Brně a nebo v Letohradě.

5. Záruční podmínky a reklamace - uplatnění práv z odpovědnosti za vady

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu
Všechny záruční reklamace, kde se závada projeví do 30 dnů od převzetí

 

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.

Všechny záruční reklamace, kde se závada projeví do 30 dnů od převzetí zboží řešíme výměnou zboží za nový kus nebo opravou vadného, pokud je oprava možná. Záruční doba začíná běžet převzetím zboží zákazníkem. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží (nebo jeho dílů) způsobené používáním. Dále se záruka nevztahuje na poškození výrobku způsobeného vadným používáním nebo mechanickým poškozením. Kratší životnost výrobku v takovém případě nelze považovat za vadu a nelze ji ani jako takovou reklamovat. Zákazníkům, kteří zboží používají pro účel podnikání nebo obchodu s daným výrobkem, není záruční doba stanovena občanským zákoníkem.

V případě, že zákazník objevil na zakoupeném zboží v průběhu záruční doby vadu, která nebyla způsobena jeho nevhodným používáním, ale vadou samotného výrobku, má v záruční době právo na reklamaci zboží.

Pokud chce zákazník reklamovat zboží, je vhodné, aby o této skutečnosti dodavatele informoval a to buď telefonicky anebo elektronickou poštou. Zboží je následně potřeba zaslat ve vyhovujícím přepravním obalu, protože dodavatel neručí za případné mechanické poškození před přijetím zboží.  Dodavatel posoudí oprávněnost reklamace vady na zboží a po posouzení vyrozumí zákazníka telefonicky či emailem o způsobu vyřízení reklamace.

Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. třicetidenní. V případě oprávněné reklamace má zákazník právo na náhradu poštovného v nutné výši.

6. Odstoupení od smlouvy

Zákazník je oprávněn od smlouvy odstoupit v případě, že dodavatel nesplní smluvené podmínky dodání. Dodavatel je povinen vrátit spotřebiteli zaplacené finanční částky nejpozději do 30 dnů od odstoupení. Finanční částka bude vrácena na bankovní účet spotřebitele dle dohody se spotřebitelem.
7. Rozpor z kupní smlouvy

V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou ("rozpor s kupní smlouvou"), postupuje se v souladu s ustanovením § 616 Občanského zákoníku.8. Ochrana osobních údajů spotřebitele

Dodavatel shromažďuje se souhlasem zákazníků osobní údaje zákazníků, a to jméno, adresu, telefon a emailové spojení a to pouze za účelem zpracování zákazníkovi objednávky. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě.9. Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi dodavatelem a zákazníkem.

Dodavatel si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit. Změněné podmínky vyhlásí vhodným způsobem na internetových stránkách www.neztratimse.cz

Odkazy
© 2010 - 2014. Provozovatel eshopu: 4dox Rychlý kontakt: info@neztratimse.cz | 774 117 093
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace